urfa haber Için 5-İkinci Trick

00:23 Galatasaraylı çıkma menajer memleketine mekân yaptırdı Galatasaraylı eski menajer memleketine dar yapmış oldurdı Iyilikçi iş âdemı Necati Demirkol'dan Şanlıurfa'evet cesim görev Ninelerinin namına memleket ve kitaplık yapmış oldurdı Galatasaray'ın kadim yöneticilerinden ve TJK'nın turfa umumi sekreteri vergili iş kayırıcıı Necati Demirkol, memleketi...

Dün Dün 18:28 Otomobilinde silahlı tecavüzya uğrayan şbedduaıs hayatını kaybetti Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde otomobilinde silahlı tecavüzya uğrayan şahıs hastaneye kaldırılırken yolda yaşamını yitirdi.

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar eksik yahut hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip gene gönderelim

Dün Dün 00:47 Şanlıurfa'da uyuşturucu vandözlarına eş zamanlı dizi eylem kamerada - Şanlıurfa'da uyuşturucu vandözlarına eş zamanlı ameliyat Şanlıurfa'da 25 adrese eşzamanlı operasyon düzenlendi Şanlıurfa'da narkotik satıcılarına müteveccih düzenlenen eşzamanlı operasyonda 25 nefer denetlemena aldatmaındı.

Öğrencilerin kodlama dilini henüz kolaylık öğrenebilecekleri bu kitle alakalı Ulusal Eğitim bilimi Bakanlığı da sosyal iletişim ortamı hesabından bir paylaşım yaptı.

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar yarım yamalak veya hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip yine gönderelim

Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları yanı sıra belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.

SON DAKİKA : Son dakika Şanlıurfa haberleri, Şanlıurfa son an haber, Şanlıurfa son zaman, son dakika Şanlıurfa

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar az veya hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip yeniden gönderelim

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar sakat yahut hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip gene gönderelim

Rusya ve Ukraynalı turistlere üstüne izah: "Bugün bakanlığımız 140'fecir bir araba ülkede tanıtımını halletmeye çalışıyor"

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar yarım yamalak veya hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip tekrar gönderelim

Dün Dün 18:20 urfa haber Şanlıurfa'da silahlı saldırıya uğrayan nüfus yaşamını yitirdi Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde otomobilinde silahlı tecavüzya uğrayan isim hayatını yitirdi.

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar kem veya hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip tekrar gönderelim

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar sakim yahut hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip yeniden gönderelim

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar kalık veya hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip tekrar gönderelim

Son dakika Şanlıurfa haberlerini buradan uyma edebilirsiniz. En son şanlıurfa haberleri takkadak burada.

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar kusurlu veya hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip tekrar gönderelim

SonDakika.com Haber Portalı 5846 skorlı Fikir ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 normal olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan hileınan haberlerin baştan yayımı ve rastgele bir ortamda edisyonlması, müntesip ajansların bu yöndeki politikasına rabıtlı olarak önceden makaslamaklı icazet gerektirir.

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar noksan veya hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip yeniden gönderelim

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar noksan veya hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip yeniden gönderelim

Bu haber İHA API servisleriyle kendiliğinden olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal karışma konstrüksiyonlmamıştır.

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar noksan veya hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip gene gönderelim

Sağlık sisteminin süresince bulunmuş olduğu gidişat hem hekimler, diş hekimleri ve sair dirimlik çtuzakışanlarının esenlıklarını hem de umumın sağlığını tehdit değer boyutlara varmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *