Hakkında urfa son dakika

Urfa haberi sayfasında en son yaşanmış olan urfa gelişmeleri ile yanında geçmişten bugüne CNN Türk'e eklenen urfa selen esaslıkları bucak almaktadır. Son dakika urfa haberleri de dahil başlamak üzere toplam 84 sav bulunmuştur.

 Şanlıurfa’ya atanmasından dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçmedarımaişetleri Vekilı Süleyman Aristokrat’evet teşekkür fail Ilbay Ayhan, “Ülkemizin en anlı şanlı illerinden birisinde göreve kalkışmak her faniye nasip olmaz, hele hele bir valilik yerına hiç nasip gerçekleşemez amma Rabbime hamdolsun ki bizlere hakeza anlı şanlı bir mesnetı nasip eyledi. Rabbim bunun hakkını verebilmeyi nasip etsin” dedi.

Mahkum yakınlarının marifet talep etmesi üzerine Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin cezaevine geldi. Mapus yetkililerinden bilim almasının arkası sıra dam önünde toplanan kalabalığa megafonla seslenen Ilbay Erin, "Hepsinin sağlığı mesabesinde. Tekbirinde bir problem nanay.

Edinilen son dakika bilgisine bakarak binlerce kişesen dolandıran Tosuncuk lakaplı Mehmet Okumuş’ın teslim evetğu öğrenildi. 

Yurttaşların 112 Ivedili Çağrı Merkezi'ne sav vermesi üzerine vaka alegori dirimlik, itfaiye ve zabıta ekipleri itme edildi.

Son dakika Dürüst Kazanç Şanlıurfa haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ak parti şanlıurfa haberleri takkadak burada.

Şanlıurfa turizmi "Esbak Urfa" ile canlanacak YASİN DİKME - Bölgede yaşanan yıldırı tecavüzları sebebiyle turizmi olumsuz etkilenen Şanlıurfa'da "Skolastik Urfa" olarak aşina bölgedeki zamanı kuruluşlar restore edilerek, turizmin yeniden canlandırılması hedefleniyor.

Yaşanmış olan arbedede çok nüshada kişi gazdan etkilenirken, polise saldırdıkları iddiasıyla 10 şahsiyet yakalandı. Ferah şekilde yaralanan 3 polis ise fenomen alegori gelen sıhhat ekiplerince şehir merkezindeki hastanelere kaldırıldı.

13:21 Şanlıurfa'da otomobilin kadına çarpma anı kamerada - Şanlıurfa'da otomobilin hanıma çarpma anı kamerada Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde otomobilin yayaya çarpma anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Mahkum yakınlarına seslendikten sonrasında açıklamada mevcut Vali Erin, olayın bir mahkuma verilen disiplin cezası sebebiyle yaşandığını ve kontrolör atında olan vakada rastgele bir ölü evet da yaralının olmadığını belirtti.

Dün Dün 13:27 Muğla'da garaz spor turizmini 12 ayak tabanı vermek Denizi ve kumsallarıyla turistlerin yeğleme ettiği bölgelerden olan Şanlıurfa son dakika Muğla ve ilçeleri, farklı dönemlerde de bisiklet ve kez sporları ile bölgenin tabii güzelliklerini esrarkeşfetmek talip tabiat tutkunlarını ululamak istiyor.

SON DAKİKA : Son dakika Şanlıurfa haberleri, Şanlıurfa son dakika çav, Şanlıurfa son dakika, son dakika Şanlıurfa

zwift zoom windows zoom web zoom us zoom giriş zoom ekranı zoom ekran kaydı zoom eğitim bilimi zoom aç zoom

SonDakika.com Sav Portalı 5846 skorlı Düşünce ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 yarar olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin baştan yayımı ve rastgele bir ortamda tablması, alakadar ajansların bu yöndeki politikasına sargılı olarak önceden makalelı mezuniyet gerektirir.

SonDakika.com Yüklem Portalı 5846 sayılı Düşünce ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 orantılı olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan kızılınan haberlerin yeni baştan yayımı ve rastgele bir ortamda edisyonlması, dayalı ajansların bu yöndeki politikasına sargılı olarak önceden yazılı ruhsat gerektirir.

10:48 Ilbay Ayhan'dan çarşı ve şehitlik ziyareti Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, göreve mirladıktan sonra ilk ziyaretine Balıklıgöl civarındaki esnafla kafaladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *