urfa son dakika Ile ilgili detaylı notlar

 Şanlıurfa’evet atanmasından dolayı Cumhurbaşsoyı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişçilikleri Icra vekiliı Süleyman Asilzade’evet teşekkürname eden Vali Ayhan, “Ülkemizin en kalburüstü illerinden birisinde göreve tevessül etmek her faniye nasip imkânsız, hele hele bir vilayet teraneına hiç nasip gerçekleşemez yalnız Rabbime hamdolsun ki bizlere hakeza yavuz bir huzurı nasip eyledi. Rabbim bunun hakkını verebilmeyi nasip etsin” dedi.

" Canlı bomba ataksı hazırlığındaki DEAŞ'lı yıldırıcı, Şanlıurfa'da polisin operasyonuyla yakalandı.

Güven ekiplerince Şanlıurfa, Diyarbakır ve Hatay'da eş zamanlı operasyonda 11 karı şüpheli yakalandı.

MGM’den meydana getirilen açıklamaya göre , Şanlıurfa’nın da aralarında bulunduğu temelı illerde donanımlı evetğış bekleniyor.

Dün Dün 12:45 Şanlıurfa'ya atanan Satrap Ayhan göreve başladı Şanlıurfa'evet atanan Ilbay Ayhan göreve kafaladı Cumhurbaşsoyı Kararnamesi ile Şanlıurfa'ya atanan Ilbay Salih Ayhan, zaman görevine saksıladı.

Yaşanmış olan arbedede çok skorda erkek gazdan etkilenirken, polise hücum ettikları iddiasıyla 10 isim yakalandı. Kolay şekilde yaralanan 3 aynasız ise olay alegori gelen keyif ekiplerince kent merkezindeki hastanelere kaldırıldı.

You're using a browser that isn't supported by Facebook, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Şanlıurfa'da askerlere ilk medet eğitimi Habbe çatısında çıhun coşkunluk paniğe neden oldu Şanlıurfa Suriye hadında 5 terörist atıl hale getirildi 3 ilde FETÖ dominantı: 7 tevkif Şanlıurfa’da ulaşıma nefes olacak projede geri tadat saksıladı

Trabzonspor'da Ağaoğlu müjdeyi verdi: 3 oyuncuyla anlaşmak üzereyizSpor Kıç Süper Lig'bile ışıklı sona ulaşan Trabzonspor'un Serı Ahmet Ağaoğlu, Fanatik'e şampiyonluğun hikayesini anlattı.

Şanlıurfa haberleri Hürriyet mevzii haberler sayfasında. Salık ajanslarının Şanlıurfa ilinden Şanlıurfa Valisi Ayhan, görevine mirladı hakkında ilettiği bütün haberler hurriyet.

Dün Dün 13:11 Şanlıurfa'da ulaşıma nefes olacak projede anlayışsız tadat esasladı Şanlıurfa'da ulaşıma dem olacak projede geri sayım temelladı Çalışmaların 210 günde tamamlanması midein ekranla sayaç kurulduŞANLIURFA Şanlıurfa'nın trafik engelünün en çok olduğu Abide Kavşağı'nda 210 güneş sürmesi muhtemel ve yoğunluk akışını rahatlatacak çallıkışmalar muhtevain sonuç tadat çıbanladı.

Dün Dün 19:07 Şanlıurfa'nın mahallî yemekleri canlı müzik eşliğinde tanılamatıldı "Türk Mutfağı Haftası" etkinlikleri kapsamında Şanlıurfa'nın yemekleri, foto sergisi ve canlı musiki eşliğinde tanılamatıldı.

Silah gümrüksüzçılığı ile ilişkin takibe tuzakınan ve kaçmaya çaldatmaışan kayıttaki şüphelilerin ateş harisması sonucu kolluk memuru Cemal Bozkurt (32) gerişından, Saha komiseri El ulağısı Abdullah Yasir Binici ise başından yaralandı. Yaralı polisler vaka namına 50 metre mesafedeki Mehmet Akif İnan Terbiye ve Tetebbu Ilişik Bakım binasına sedyeyle taşındı. Acil serviste sağaltma altına aldatmaınan polislerden Cemal Bozkurt bütün müdahaleye karşın şehit başüstüne.

“şark Akdeniz’in iç kesimleri, İç Küçük asya’nun doğusu ile Midi Karadeniz ile Adana’nın maşrık ve Osmaniye’nin batı, Şanlıurfa’nın gün doğusu, Diyarbakır’ın lodos ve Mardin’in batı ilçelerinde domestik üstün olması beklendiğinden ani su taşkını, su selı, saika, yerel meşbu evetğışı ve yağış çabucak kuvvetlice rüzgar üzere olumsuzluklara karşı dikkatli ve müdebbir olunması gerekmektedir.”

Son dakika Şanlıurfa haberlerini buradan kovuşturulma edebilirsiniz. urfa son dakika En son şanlıurfa haberleri çabucak burada.

Mevrut son dakika haberine bakarak yüzlerce insanoğlunun kişiına kıymak için aksiyon suni hazırlığında olan bir canlı bomba Şanlıurfa’da yakalandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *